Nasza oferta

Oferowana przez nas promocja i reklama firm to głównie internetowe kampanie reklamowe. Poczynając od stworzenia strony internetowej, po analizę serwisu oraz konkurencji i promocję serwisu w internecie.

kampanie internetowe

O firmie

Naszą specjalnością jest promocja firmowych stron w Internecie. Przeprowadzamy internetowe kampanie reklamowe, których głównymi elementami jest optymalizacja serwisu pod aktualne wymogi wuszukiwarek oraz pozycjonowanie.

więcej o nas

Współpraca

Jeśli działasz w Internecie i uważasz, że możesz dołączyć do swojej oferty pozycjonowanie stron internetowych w wyszukiwarkach to napisz do nas. Z każdego przekazanego klienta Partner otrzymuje stałą prowizję od wystawianych faktur.

program partnerski

Zamówienie

Promocja w wyszukiwarkach jest najefektywniejszym rozwiązaniem w zakresie działań marketingowych w Internecie dla firm. Aby zamówić pozycjonowanie bądź kompleksową kampanię internetową napisz do nas.

zamów pozycjonowanie


Aktualności i artykuły

21.08.2008
SEM najczęściej łączone z reklamą w prasie

Serwis eMarketer opublikował wyniki badań na temat łączenia SEM z innymi typami kampanii reklamowych.

więcej

11.08.2008
Google oferuje nowe możliwości wyszukiwania

Wyszukiwarka Google została właśnie wyposażona w nowe narzędzie bazujące na znanym już Google Trends. Nazywa się ono Google Insights for Search.

więcej

07.08.2008
Długość ma znaczenie, czyli pamiętaj o pozycjonowaniu

Pozycjonowanie uznawane jest za reklamę, która stawia na pierwszym miejscu budowanie świadomości marki w sieci, a tym samym zwiększania jej zysku. Często mówi się, że nie ma recepty na osiągnięcie sukcesu. Każdy dąży do tego własnymi siłami obierając własną drogę rozwojową firmy. Skoro nowa era firm stawia na pierwszym miejscu pozycjonowanie, to czyżby został znaleziony skuteczny środek na osiągnięcie sukcesu w branży?

więcej

24.07.2008
Google znów zyskuje na rynku wyszukiwarek w USA

Według najnowszych statystyk opublikowanych przez Hitwise, na rynku wyszukiwarek w Stanach Zjednoczonych Google jeszcze bardziej umacnia swoją niekwestionowaną pozycję lidera.

więcej

11.07.2008
Dynamicznie rośnie reklama w Internecie

Według kilku ostatnio przeprowadzonych badań tempo rozwoju inwestycji w reklamę internetową nabierze w najbliższych latach jeszcze większej dynamiki. Według prognoz IDC może wynieść nawet 15 - 20% rocznie. Czy Internet ma szansę zawładnąć reklamą?

więcej

02.07.2008
Wyszukiwarki Google i Yahoo! będą indeksować witryny flashowe

Jednym z głównych argumentów przeciwko budowaniu całych witryn w technologii Adobe Flash była ich absolutna "nieprzezroczystość" dla wyszukiwarek. Ani Google, ani Yahoo! nie były w stanie w żaden sposób zindeksować treści zawartych wewnątrz plików SWF, a co za tym idzie traktowały te zbiory gorzej (pod względem rankingu w wynikach wyszukiwań) niż witryny napisane w "klasycznym" HTML-u. Teraz jednak sytuacja ta ma się zmienić.

więcej

25.06.2008
Mimo recesji reklama w Sieci ma się coraz lepiej

Wygląda na to, że nadchodząca recesja ominie reklamę internetową. Według raportu "Global Entertainment and Media Outlook: 2008-2012", w ciągu następnych 4 lat wartość globalnego rynku mediów i rozrywki osiągnie 2,2 biliona USD, a średni wzrost wydatków na promocję internetową wyniesie w tym czasie 19,5% rocznie.

więcej

12.06.2008
Strona stronie nie równa - użyteczne narzędzie marketingowe

Posiadacze stron internetowych łamią sobie głowę nad tym jak podrasować swoją witrynę WWW, aby przyciągnęła krocie internautów. Radzimy: nawet najbardziej wystrzałowy, awangardowy i estetyczny w odbiorze design to za mało!

więcej

28.05.2008
Marketerzy stawiają na reklamę online

W ciągu ostatnich trzech lat 40 proc. marketerów zdecydowało się radykalnie zwiększyć środki przeznaczane na promocję online. Obecnie 9 na 10 z nich planuje przeznaczyć więcej pieniędzy na reklamę internetową. Czy Internet ma szansę stać się podstawowym kanałem promocji?

więcej

21.05.2008
Reklama internetowa rośnie rekordowo

W 2007 roku amerykańskie firmy zainwestowały w reklamę internetową ponad 21 miliardów dolarów - 26 proc. więcej niż rok wcześniej. To kolejny rekord w branży interaktywnej. Czy szykują się następne?

więcej

08.05.2008
Coraz więcej małych firm w internecie

Internet to dla wielu małych i średnich firm narzędzie wciąż nieodkryte. Z raportu przygotowanego na Akademii Ekonomicznej w Krakowie wynika jednak, że przedsiębiorstw, które odkrywają zalety istnienia w Sieci przybywa bardzo szybko.

więcej

10.04.2008
Reklama internetowa ma się w Polsce coraz lepiej

To wiadomość, która powinna ucieszyć wszystkich, którzy zarabiają na reklamach w Sieci. CR Media Consulting w najnowszym raporcie opublikowanym w kwartalniku Ad.Media Raport poinformowała, że przychody z tytułu reklam internetowych wzrosły w ostatnim kwartale 2007 roku o 45% w stosunku do analogicznego okresu roku poprzedniego. W tym samym czasie przychody innych mediów wzrosły tylko o 17,8%.

więcej

28.03.2008
Rynek reklamy wzrośnie o 11,3 proc. w 2008

Przychody reklamowe mediów ogółem wzrosną w 2008 roku o 11,3 proc. do 7,52 mld zł oraz o 8,1 proc. w 2009 roku do 8,13 mld zł - szacuje spółka CR Media Consulting. W 2007 roku rynek reklamy wzrósł o 12,8 proc. do 6,76 mld zł.

więcej

17.03.2008
Polskie portale walczą z Google

Nie mają wyjścia. Wkrótce na reklamę w wyszukiwarkach, którą opanował Google, pójdzie co druga złotówka wydawana na promocję w internecie.

więcej

04.03.2008
Dziesięć wskazówek dotyczących tworzenia skuteczniejszych kampanii reklamowych w wyszukiwarkach internetowych

Reklama w wyszukiwarkach internetowych (znana też jako reklama przy użyciu słów kluczowych) to obecnie jeden z najpopularniejszych trendów w marketingu. Reklamodawca płaci tylko za reklamy, na które reagują (klikają) potencjalni klienci.

więcej

29.02.2008
Polska branża internetowa się dorabia

W ubiegłym roku w polskiej branży internetowej dało się już bardzo dobrze zarabiać. Potwierdzają to kolejne raporty z wynikami finansowymi portali i serwisów internetowych.

więcej

15.02.2008
Google obawia się połączenia Microsoft-Yahoo

Wygląda na to, że Google jest poważnie zaniepokojone ofertą zakupu firmy Yahoo! złożoną w piątek przez Microsoft. Przypomnijmy, że korporacja z Redmond zaoferowała rekordową, o 62% wyższą od rynkowej cenę - ponad 44,6 miliardów dolarów w gotówce i akcjach.

więcej

05.02.2008
W internecie nie można promować wszystkiego i w dowolny sposób

Rynek reklamy internetowej rozwija się coraz szybciej. Zasadniczy powód jest jeden: przybywa internautów, którzy w sieci szukają produktów i usług. Tylko w Polsce z internetu korzysta około 13 mln osób!

więcej

24.01.2008
Google wynajmuje pracowników do oceny jakości wyników wyszukiwania

Podczas wywiadu dla "Technology Review" dyrektor działu badawczego Google'a Peter Norvig przyznał, że jego firma wynajmuje pracowników, których rolą jest przyglądanie się stronom z wynikami wyszukiwania i udzielanie opinii na temat ich jakości.

więcej

07.01.2008
Reklama internetowa nie może naruszać praw konsumentów

Rynek reklamy w internecie rozwija się znacznie szybciej niż w telewizji czy prasie. Dlatego specjaliści zachęcają do e-marketingu. Skuteczna reklama w sieci może przynieść sukces nie tylko w wirtualnym biznesie. Pamiętać trzeba jednak o zakazie reklamy alkoholu, papierosów, leków oraz o dobrych obyczajach.

więcej


 

archiwum 2007do góry
archiwum 2006do góry